Varenie pre lepšiu budúcnosť (fotoblog)

Autor: Unicef Slovensko | 7.5.2021 o 13:35 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  252x

Kurzy varenia ako forma humanitárnej pomoci? Áno, prečo nie? Zoberieme vás na CESTU OKOLO SVETA V KUCHYNI - kde sa dozviete ako varenie môže pomáhať. 

YEMEN: Muna (10) pred varením pomáha mame čistiť zeleninu, tak ako ich to učili v tábore. Je to dôležitá prevencia pred rôznymi ochoreniami.YEMEN: Muna (10) pred varením pomáha mame čistiť zeleninu, tak ako ich to učili v tábore. Je to dôležitá prevencia pred rôznymi ochoreniami. (© UNICEF/UNI324050)TALIANSKO: Mohamed „Momo“ (18) predvádza svoje kulinárske schopnosti, keď pripravuje na večeru cestoviny alla Norma, typické sicílske cestovinové jedlo. Chce byť profesionálnym kuchárom a je na dobrej ceste k začatiu formálneho kurzu.TALIANSKO: Mohamed „Momo“ (18) predvádza svoje kulinárske schopnosti, keď pripravuje na večeru cestoviny alla Norma, typické sicílske cestovinové jedlo. Chce byť profesionálnym kuchárom a je na dobrej ceste k začatiu formálneho kurzu. (© UNICEF/UN0264483/De Luigi VII Photo)TADŽIKISTAN: Zevar (16) drží koláč, ktorý upiekla počas hodiny varenia v škole č. 57 v Isphisor Jamoat. Praktické kurzy pre dievčatá v 9. a 10. ročníku prispievajú k tomu, aby dievčatá chodili do školy dlhšie ako je povinná školská dochádzka.TADŽIKISTAN: Zevar (16) drží koláč, ktorý upiekla počas hodiny varenia v škole č. 57 v Isphisor Jamoat. Praktické kurzy pre dievčatá v 9. a 10. ročníku prispievajú k tomu, aby dievčatá chodili do školy dlhšie ako je povinná školská dochádzka. (© UNICEF/UN048450/Pirozzi)

Zapojte sa s nami do projektu „CESTA OKOLO SVETA V KUCHYNI“ spolu s Vašimi ratolesťami a spoznajte aké jedlá sa jedia v krajinách ako Keňa, Uganda, Haity, Ukrajina či India. V našich reštauráciách ich nenájdeme, ale deti v týchto krajinách ich jednoducho milujú!
 

Ako sa zapojiť? 

Jednoducho. Stačí, ak sa zaregistrujete cez náš formulár a my Vám postupne zašleme 5 emailov - (1x za týždeň, vždy v piatok). V každom maily na Vás bude čakať recept, informácie o krajine, z ktorej pochádza, ale aj príbeh z danej krajiny. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

NADÁCIA ZASTAVME KORUPCIU

Daniari po Makóovi a Imreczem: zbytočné kontroly a test zo slovenčiny (analýza)

Analýza Nadácie Zastavme korupciu.

Borbély: Španielski stopéri by pokojne mohli ísť do mesta na corridu

Kde vidí príčiny debakla a aké kroky teraz očakáva zo strany kompetentných?


Už ste čítali?